Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit

Kuid ta ei kasvanud. Eelmine punkt jääb kehtima. Korda harjutust minutit. Kas eelmine punkt jääb kehtima?

Alustamiseks pole kogemust vaja. See programm on täiesti ohutu ja sobib kõigile. Artiklis öeldakse teile lihtsaim ja kiireim viis Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit suurendamiseks ilma kirurgi skalpellita. Alustuseks ütlen teile, kuidas suguelundeid õigesti mõõta. Ja siis ma räägin teile meetoditest, mis võimaldavad teil saavutada kõige tõhusama tulemuse, samuti kirjeldan oma kogemusi selles valdkonnas. Kuidas peenist mõõta Vähesed inimesed teavad, kuidas "majandust" õigesti mõõta.

Kuid see on väga oluline, kuna see teave aitab teil tulevikus paremaid ja nähtavaid tulemusi saavutada. Kõige täpsemad mõõtmised saadakse siis, kui kasutate painduvat riidemõõturit, kuid kui teil seda pole, on see korras.

Tavaline joonlaud ja tükk niiti teeb. Peenise pikkuse mõõtmine normaalses seisundis erektsiooni ei toimu Suurim probleem on see, et pikkus kasutamata olekus muutub pidevalt. Sõna otseses mõttes iga tund. Ootamatu peenise suurust mõjutavad mitmesugused tegurid, näiteks ümbritseva õhu temperatuuri muutus või vereringe intensiivsus vaagna piirkonnas.

Soovitan mõõtmata peenise pikkust mõõta järgmiselt: Seisa sirgelt ja võta liige enda ees. Ärge venitage seda, vastasel juhul moonutab see mõõtmistulemust. Haarake oma vaba käega mõõtelint või joonlaud ja mõõtke sõbra pikkust. Kirjutage tulemus paberitükile. Erutatud peenise pikkuse mõõtmine Pikkus erutatud olekus on olulisem, kuna enamik mehi on selle pärast mures. Enne mõõtmist veenduge, et olete täiesti elevil.

Vaadake näiteks kuuma pornot. Kas sa oled elevil? Nüüd võtame mõõdulindi või joonlaua, mõõdame ja registreerime uuesti. Pange ergastatud peenise alusesse joonlaud või mõõdulint täpselt häbemeluu algusesse. Lükake häbemeluu aeglaselt nii kaugele kui võimalik, kuni lööte luu kinni. See on eriti oluline, kui kõhus on palju rasva. Kuid ärge minge liiga kaugele! Mõõtke alusest otsani. Peenise keskmine pikkus on 13,9—16 sentimeetrit. Tähtis on kasutada sama mõõteseadet, mida kasutatakse mittekasutatava peenise mõõtmiseks.

See annab kõige täpsemad tulemused. Peenise ümbermõõdu paksuse mõõtmine erutatud olekus Peenise paksust saab mõõta mõõdulindi või niidiga siis mõõta niit lihtsalt joonlaua abil. Paljudel inimestel peenise paksuse mõõtmisel saadud näitajad on väga erinevad, kuna igaüks mõõdab neid erinevalt.

Kui olete lõime valinud, veenduge, et see poleks venitatud.

MatchPlay 3-kuuline üksikmänguturniir

Mähkige lint või niit õrnalt üks kord ümber erutatud peenise keha paksema osa. Pöörake tähelepanu sellele, kus lindi otsad kohtuvad; see on number, mida tuleb salvestada. Kui kasutate lõime, märkige, kus lõime ots ühtib ülejäänud osaga, siis sirutage seda ja joonlaua abil mõõtke kaugust märgist lõpuni. Mõõtmistulemuste registreerimine. Peenise keskmine ümbermõõt on 11,4—12,9 sentimeetrit.

Kui teie tulemused on keskmisest väiksemad, ärge riputage oma nina.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit Liige suurendab kiiresti

Kõik kõige huvitavam ja kasulikum ees! Mida tasub enne alustamist meelde jätta? On vaja teha paar olulist asja.

VÄLJAKUL VIIBIMINE:

Määrdeaine pealekandmine - peab olema! Esimene ja kõige olulisem asi, mida teha, on määrimine. Enne treeningu alustamist määrige oma sõbrale piisavalt määret. Kui tunnete treeningu ajal ebamugavust, kasutage ka määrdeõli.

Pole mõistlik osta kalleid spetsiaalseid õlisid. Valige odav veepõhine variant. Veenduge, et määre ei kuivaks liiga kiiresti. On väga oluline, et peenist määritaks kogu aeg treeningu ajal. Mõned poisid kasutavad beebi niisutavat ihupiima, kuid ma ei soovitaks seda teha, sest lastekreemid sisaldavad komponente, mis võivad põhjustada allergiat, punetust ja muid ebameeldivaid aistinguid.

Samuti valmistage ette pakend salvrätikuid, pärast igat treeningut peate ülejäänud rasva pühkima. Juuksed maas! Enne treenimist veenduge, et peenisel pole juukseid, kuna juuksed võivad põhjustada ärritust ja ebamugavusi.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit Online Video Click liige

Muide, kui juukseid raseerite, näete, et liige hakkas pikema ja pikema välimusega. Soojendus on esimene samm alustamiseks Soojendamine on ka ettevalmistuse väga oluline osa, kuna see vähendab intensiivse töö korral kahjustuste riski.

Soojendus on sportlase jaoks nagu treening.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit Mitu kasvab paksusega liige

Kusagil ilma temata. Enne treeningu alustamist soojendage liiget vähemalt minutit. Soojendusprotseduuri alustamiseks võtke väike rätik või riie ja leotage seda soojas vees.

Pigistage rätik ja mähkige sinna liige. Hoidke rätikut 2 minutit ja seejärel eemaldage rätik. Korrake protseduuri 3 korda, seejärel kuivatage peenis pehme rätikuga. See on alles ettevalmistamise esimene etapp. Peenise suurendamise harjutused Varem ei võtnud meedia, arstid ja eksperdid selliseid meetodeid tõsiselt, kuna nad ei uskunud nende tõhususesse.

Kuid täna muutis meedia meelt, sest nad olid veendunud nende tegelikes eelistes. Meessoost peenise suurendamiseks on tänapäeval turul palju äriprogramme ja enamasti on mehel keeruline valikut teha. Kuid kõigi nende näivprogrammide eesmärk on nende omanikele kasumi teenimine ega anna samal ajal teile mingit kasu.

Selliste programmide arendajatel pole aimugi, millest nad kirjutavad. Neid ei testitud. Sellepärast on need kasutud ja ei too mingit kasu. Uurisin selleteemalist teavet hoolikalt, tegin teatud katseid ja jõudsin järeldusele, et on olemas kolme tüüpi harjutusi, mis tõesti töötavad. Vaatame neid lähemalt.! Lihaste tugevdamise tehnikad on väga tõhusad, kuna need võimaldavad teil korraga suurendada pikkust ja paksust. Lisaks aitab see ejakulatsiooni paremini kontrollida. Tänu neile ei suurenda teie peenis mitte ainult pikkust, vaid muutub ka paksemaks.

Paljud mehed teevad seda ejakulatsiooni paremaks kontrollimiseks. Mõned eksperdid on kindlad, et need tehnikad aitavad ka reproduktiivorgani kuju korrigeerida. Teisisõnu, mitte kahju, vaid praktiline kasu. Kuidas sooritada harjutust peenise suuruse suurendamiseks? Esimene samm, mida tuleb teha, on häbemelihase leidmine. Probleem on selles, et see lihas paikneb päraku ja munandikoti vahel, seetõttu on neid mõnikord keeruline leida.

Peate minema tualetti ja hakkama kirjutama. Kui peatate protsessi järsult keskel, tunnete, kuidas lihased on pingutatud. See on häbememokad. Ülesanne 1. Harjutus lihaste tugevdamiseks. See on lihtne, kuid väga tõhus treening, keskendudes pikkusele.

Meetodi peamine eesmärk on suurendada peenise verevarustust erektsiooni ajal. Mida rohkem verd siseneb, seda suuremaks ja raskemaks peenis muutub.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit tunni läbimine ei võta palju aega ja see on väga lihtne.

Crochet Batwing Cardigan with Pockets - Pattern \u0026 Tutorial DIY

Peate lihtsalt puudutama häbemeluu-lihastikku ja vabastama see kohe. Minu pingutuste kohaselt on 24 korda optimaalne katsumuste arv igas vanuses meestele. Peate tegema 5 katselist komplekti. Puudutus puudutuste vahel on sekundit. Kui see on teie jaoks liiga palju, alustage 16 puudutusest ja suurendage järk-järgult nende arvu. Ülesanne 2. Kontraktsioon ja lõdvestumine. Keskendumise ja lõdvestumise ülesanne sõltub otseselt teie hingamisest.

Peate lõõgastuma ja veenduma, et hingamine on lihtne. Alustage häbememokkade lihaseid järk-järgult ja õrnalt puudutades, tehes iga kord puute üha märgatavamaks, kuni tunnete, et olete puudutanud kõige kaugemat kohta.

Nüüd hoidke hinge kinni ja lugege rahulikult ni. Kahandage lihaseid 1 minut, seejärel lõdvestage. Ülesanne 3. Tee üles. See aitab arendada häbeme-lihaste tugevust. Pigistage seda õrnalt ja hoidke umbes 5 sekundit, seejärel vabastage ja korrake, kuid seekord pigistage veidi kõvemini. Niipea, kui pigistate häbemelihaseid nii palju kui võimalik, hoidke seda 2 minutit. Seejärel puhake ja korrake tsüklit algusest peale.

Pole lihtne, olen nõus! Ülesanne 4. Pallingu ümbermängimine Palling mängitakse ümber: Kui Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit riivab võrku, rihma või võrgulinti ja on muidu määrustepärane; või kui pall pärast võrgu, rihma või võrgulindi riivamist puudutab enne mahakukkumist puudutab vastuvõtjat või viimase riietust. Kui palliti või pallinguviga tehti ajal, mil vastuvõtja ei olnud vastuvõtmiseks valmis Reegel Pallingu ümbermängimisel pallija pallib uuesti ja mängitakse ümber vaid see palling.

Pallingu ümbermängimine ei tühista eelnenud pallinguviga. Pallimise järjekord Esimese geimi lõppedes saab vastuvõtjast pallija ja pallijast vastuvõtja ja nii igas järgnevas geimis. Kui selgub, et pallija pallis väljaspool järjekorda, siis taastatakse kohe õige pallimise järjekord, kõik mängitud punktid aga kehtivad. Vaid esimene pallinguviga, mis tehtud pallimise järjekorra vea avastamise eel, ei kehti.

Kui geim mängiti lõpuni enne pallimise vea avastamist, siis jätkatakse kohtumise lõpuni muudetud pallimise järjekorras. Poolte vahetus Mängijad vahetavad väljakupooli esimese, kolmanda ja iga järgneva paarituarvulise geimide summaga geimi järel, igas setis, samuti ka seti lõppedes, kui mängitud geimide summa selles setis on paaritu arv. Järgmine poolte vahetus seejärel toimub järgmise seti esimese geimi järel. Kui selgub, et on tehtud viga poolte vahetamises, siis parandatakse see kohe pärast avastamist.

• Intiimse teo ja orgasmi rikastamine uute kogemustega; Suurenenud potents ja meeste vastupidavus; Suguhormooni testosterooni sünteesi aktiveerimine.
  • Liige suurendab ravimit
  • Väljak Väljak on 23,77 m pikkune ja 8,23 m laiune ristkülik.

Mängijad asuvad õigetele pooltele ja järgivad esialgset poolte vahetamise järjekorda. Pall on mängus Pall on mängus alates pallingu sooritamisest ja kui ei ole tegemist pallinguveaga või pallingu või punkti ümbermängimisega, jääb pall mängu kuni punkti mängimise lõpuni.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit Voite suumida liige massaaz

Mängija lööb palli välja, kohtuniku hüüet ei järgne ja pall jääb mängu. Kas tema vastane võib pärast pallivahetuse lõppu nõuda punkti omale? Mängija ei või nõuda punkti, kui pärast viga mängijad mängisid edasi, Millist peenise elevandil, et see viga ei seganud mängijat. Pallija võidab punkti Pallija võidab punkti: Kui palling, mis ei kuulu ümbermängimisele Reegli 14 järgi, puudutab enne maapõrget vastuvõtjat või tema riietust; Kui vastuvõtja mõnel teisel Reeglis 20 kirjeldatud viisil kaotab punkti.

Vastuvõtja võidab punkti Vastuvõtja võidab punkti: Kui pallija teeb kaks järjestikust pallinguviga; Kui pallija mõnel teisel Reeglis 20 kirjeldatud viisil kaotab punkti. Mängija kaotab punkti Mängija kaotab punkti, kui: Ta ei löö palli üle võrgu vastase poolele tagasi enne, kui see on kaks korda põrganud erandid Reeglis 24 a ja c ; või Ta lööb palli tagasi nii, et see puudutab maad, püsitakistust või mõnda teist objekti väljaspool vastase väljakupiire erandid on Reeglis 24 a ja c ; või Seistes kas väljakul või väljaspool seda, võtab ta palli vastu lennult ja eksib palli tagasilöömisel; või Ta kannab Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit tahtlikult reketil, püüab selle reketile või lööb seda rohkem kui üks kord; või Ta ise või tema reket käes või käest lahti või tema riietus puudutab võrku, poste, võrgutugesid, trossi, rihma, võrgulinti või vastase väljakut kui pall on mängus; või Ta lööb palli lennult enne, kui see on ületanud võrgu; või Pall puudutab mängijat või tema riietust, väljaarvatud reketit tema käes või kätes; või Ta viskab reketi käest ja puudutab palli; või Ta muudab punkti mängimise ajal tahtlikult ja tegelikult reketi kuju.

Reket lendab pallingu pallija käest ja puudutab võrku enne, kui pall on puudutanud maad. Kas see on pallinguviga või kaotab pallija punkti? Pallija kaotab punkti, kuna tema reket puudutas võrku, kui pall oli mängus Reegel 20 e. Reket lendab pallingul pallija käest ja puudutab võrku pärast seda, kui pall on puudutanud maad väljaspool pallinguala. See on pallinguviga, kuna pall oli mängust väljas, kui reket puudutas võrku. A ja B mängivad C ja D vastu. A pallib D-le. C puudutab võrku enne kui pakk puudutab maad.

Kas C ja D kaotavad punkti? C ja D kaotasid punkti, kui C puudutas võrku ajal, kui pall oli mängus Reegel 20 eJuht 4. Kas mängija võib hüpata üle võrgu vastase väljakupoolele kui pall on mängus?

Ta kaotab punkti Reegel 20 e. Juht 5. A lööb lõigatud palli, mis põrkab tagasi A poolele. B ei ulatu pallini ja viskab seda reketiga.

Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit Foto suurendatud liige

Pall ja reket kukuvad üle võrgu A poolele. A lööb palli tagasi, kui välja. Kas B võidab või kaotab punkti? B kaotab kunti Reegel 20 e ja h. Juht 6.

VÄLJAKULE MINEK:

Vastuvõtja, kes seisab väljaspool pallinguala, saab palliga pihta enne, kui pall puudutab maad. Kas ta võidab või kaotab punkti? Vastuvõtja kaotab punkti Reegel 20 gväljaarvatud juhul, mis kirjeldatud reeglis 14 a. Juht 7. Mängija, seistes väljaspool väljaku piire, lööb palli lennult või püüab selle kinni ja nõuab punkti endale, kuna pall oli Kuidas ja kus saab suurendada oma munn välja.

Mingil juhul ei või ta nõuda punkti, kuna: Kui ta palli kinni püüab, kaotab ta punkti Reegli 20 g järgi. Kui ta lööb palli lennult ja eksib, kaotab ta punkti Reegli 20 c järgi. Kui ta lööb palli lennult ja ei eksi, jätkub punkti mängimine.

Mängija segab vastast Kui mängija teeb midagi, mis segab vastast löögi sooritamisel, siis juhul, kui see oli tahtlik, kaotab ta punkti, juhul, kui mittetahtlik, mängitakse punkt ümber. Mängija, sooritades lööki, puudutab vastast. Kas ta kaotab punkti? Ei, kui vaid kohtuniku arvates ei ole vaja rakendada Reeglit Pall põrkab tagasi üle võrgu, mängija lööb seda kummardudes üle võrgu vastase väljakupoolel teisel pool võrku.

Kuidas peab kohtunik otsustama, kui vastane segab mängijat seejuures? Vastavalt Reeglile 21 võib kohtunik anda punkti mängijale, keda segati, või lasta punkti ümber mängida vt. Kas tahtmatu kahekordne löök kujutab endast vastase segamist Reegli 21 kontekstis? Väljakuala piiravale joonele kukkunud pall loetakse kukkunuks sellele väljakualale, mida see joon piirab. Pall puudutab püsitakistust Kui pall on mängus ja puudutab püsitakistust väljaarvatud võrku, poste, võrgutugesid, trossi, rihma või võrgulinti pärast maapõrget, võidab punkti mängija, kes palli lõi; kui aga enne maapõrget, siis tema vastane.

Mängija, kelle löödud pall tababa kohtunikku, tema tooli või toolialust, väidab, et pall oleks läinud väljakule. Mängija kaotab punkti. Määrustepärane löök Löök on määrustepärane: Kui pall pärast võrgu, postide, võrgutugede, trossi, rihma või võrgulindi puudutamist läheb neist üle ja kukub õigele väljakupoolele; või Kui pallitud või löödud pall kukub õigesse väljakualasse ja põrkab või puhub tuul ta tagasi üle võrgu ning mängija, kelle kord on lüüa, kummardudes üle võrgu, mängib palli muidu määrustepäraselt rikkumata Reeglit 20 e ; või Kui pall on löödud väljapoolt poste või võrgutugesid ka võrgulindist kõrgemalt või madalamalt, isegi kui ta puudutab poste või võrgutugesid, eeldusel, et ta kukub õigele väljakupoolele; või Kui reket pärast lööki Meesmehe mootmed fotodega võrku, eeldusel, et löödi juba võrgu ületanud palli ja löök oli muidu määrustepärane; või Kui mängijal õnnestub lüüa palli, mis tabas väljakul asuvat teist palli.

Märkus: Üksikmängus, mida mängitakse paarismängu väljakul üksikmängu võrgutugedega, on paarismängu postid ja see võrgu- trossi- ja võrgulindi osa, mis jääb väljaspoole võrgutugesid, püsitakistuseks ja neid ei peeta üksikmängu postideks ega võrguks.

Löök, mis läheb üksikmängu võrgutoe ja selle kõrval asuva paarismängu posti Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit trossist altpoolt läbi puutumata trossi, võrku või paarismängu posti ja kukub vastase väljakule, on määrustepärane löök. Pall, mis on minemas välja, tabab võrguposti või võrgutuge ja kukub vastase väljaku piiridesse.

Kas see on määrustepärane löök? Kui see oli palling, siis ei ole see määrustepärane Reegli 10 c järgi. Kui see oli löök, siis on see määrustepärane Reegli 24 a järgi.

Kas löök oli määrustepärane, kui mängija lööb palli hoides reketit kahe käega? Palling või löök tabab väljakul olevat palli. Kas sellega on punkt võidetud või kaotatud? Punkti mängimine jätkub; kui aga pukikohtunik ei ole kindel, et tagasi löödi õige pall, mängitakse punkt ümber.

Juht 4. Kas punkti mängimise ajal võib mängija kasutada rohkem kui ühte reketit? Kas mängija võib paluda, et vastase väljakupoolel olev pall eemaldatakse väljakult? Jah, kuid mitte sel ajal, kui pall on mängus. Mängijat segatakse Kui mängijat segavad löögi sooritamisel välised asjaolud, mida ta ei saa kontrollida, peale püsitakistuste, siis mängitakse punkt ümber, väljaarvatud juhtudel, mis toodud Reeglis Pealtvaataja jäi mängijale ette ja seetõttu viimase löök ebaõnnestub.

Kas mängija võib nõuda punkti ümbermängimist? Kui vaid kohtuniku arvates segasid asjaolud, mida ta ei kontrolli, väljaarvatud püsitakistused väljakul või väljaku seisukord. Mängijat segatakse nagu kirjeldatud juhus 1 ja pukikohtunik peatab mängu.

Pallija oli pallinud ühe korra Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit teinud pallinguvea. Kas tal on õigus kahele pallingule? Kui pall on mängus, mängitakse reeglite järgi ümber punkt, mitte ainult löök. Kas mängija võib nõuda punkti ümbermängimist Reegli 25 järgi põhjusel, et ta mõtles, et vastast segati ja seetõttu ei oodanud palli? Kas löök on määrustepärane, kui pall põrkab õhus vastu teist palli? Punkt mängitakse ümber.

• Теперь страх сделался ощутимее.
  • Kas ma saan massaaziga liige
  • Иначе людям пришлось бы передвигаться пешком.

Kui aga teine pall sattus õhku mängija tahtliku tegevuse tagajärjel, siis lähtub pukikohtunik reeglist Pall mängitakse ümber. Kui aga pukikohtuniku arvates ekslik hüüe ei muutnud mängu käiku ja kumbagi mängijat ei seganud, siis jääb kehtima viimane otsus. Esimene palling oli viga ja foonist tagasipõrkav pall segas vastuvõtjat teise pallingu vastuvõtul. Kas vastuvõtja võib nõuda pallingu ümbermängimist?

Kui tal oli varem võimalus pall väljakult ära korjata ja ta ei kasutanud seda, siis ei ole tal õigust nõuda pallingu ümbermängimist. Kui liikumatu objekt oli väljakul enne palli mängupanemist, on löök määrustepärane. Kui ta sattus sinna pärast palli mängupanemist, mängitakse punkt ümber.

Kui pall tabab väljakul või selle kohal liikuvat objekti, siis mängitakse punkt ümber. Juht 8.

Kuidas suurendada liiget kodus

Esimene palling oli viga, teine õige. Kohtunik peatab mängu Reegli 25 järgi või sellepärast, et ei näinud palli. Kas pallijal on üks või kaks pallingut? Pallinguviga tühistatakse. Seis setis Mängija mängijadkes esimesena võidab kuus geimi, võidab seti, kui tal on vähemalt kahegeimine edu vastase ees. Setti mängitakse niikaua, kuni selline edu on saavutatud. Kiiret lõõpmängu tie-break võib kasutada selle Reegli punktis a toodud tavalise süsteemi asemel, kui nii otsustati ja teatati enne kohtumise algust.

Kiire lõppmängu geim mängitakse järgmiselt: Üksikmäng Mängija, kes esimesena võidab seitse punkti, võidab geimi ja seti, kui ta seejuures juhib vähemalt kahepunktilise vahega. Seisu loetakse numbriliselt kuni kuni kiire lõppmängu geimi lõpuni.

Mängija, kelle kord on pallida, on pallija esimese punkti mängimisel. Tema vastane on pallija teise ja kolmanda punkti mängimisel ning seejärel mängijad pallivad vaheldumisi kumbki kaks korda järjest Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit saabub geimi võitja.

Pallitakse vahelduvalt kas paremast või vasakust pallimise tsoonist, alustades paremalt. Kui pallija pallib ekslikult valest pallimise tsoonist ja seda ei märgata, jäävad kõik mängitud punktid kehtima, viga pallimise tsooni valikul parandatakse Kuidas suurendada peenise suurust peenisest pärast selle avastamist.

Mängijad vahetavad väljakupooli iga kuu punkti järel ja kiire lõppmängu geimi järel. Pallide vahetamisel arvestatakse kiire lõppmängu geimi ühe geimina. Kui pallide vahetus peaks toimuma kiire lõppmängu geimi alguses, siis lükatakse see edasi kuni järgmise seti teise geimini. Paarismäng Paarismängus rakendatakse samu reegleid kui üksikmängus. Seejärel pallib iga mängija kaks punkti järjest samas järjekorras kui varem selles setis, kuni geimi ja seti võitjad on selgunud.

Pallingu vaheldumine Mängija paarismängus paarkelle kord oli pallida esimesena kiire lõppmängu geimis, on vastuvõtja järgneva seti esimeses geimis. Kas juba mängitud punktid kehtivad?

Kui viga avastati enne palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, siis esimene punkt kehtib, aga viga parandatakse kohe. Kui viga avastati pärast palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, siis mängitakse kiire lõppmängu geim. Kui viga avastati pärast palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, siis jätkatakse tavalise seti mängimist.

Kiire lõppmängu geimis, kas üksik- või paarismängus, pallib mängija väljaspool järjekorda. Kas muudetud pallimise järjekord jääb kehtima kuni geimi lõpuni? Kui mängija on juba lõpetanud oma pallimise korra, jääb geimi lõpuni kehtima muudetud pallimise järjekord. Kui viga avastatakse enne pallimise korra lõppu, siis mängitud punktid jäävad kehtima, pallimise järjekorra viga aga parandatakse kohe.

Maksimaalne settide arv Kohtumises on maksimaalne settide arv viis; või kui naised osalevad, siis kolm. Kohtunike tegevus väljakul Kui kohtumisele on määratud pukikohtunik, siis on tema otsused lõplikud.

Kui võistlusele on määratud peakohtunik ja tema poole apelleeritakse pukikohtuniku otsuse peale võistlusmääruste tõlgendamise küsimustes, siis on peakohtuniku otsused lõplikud. Kui pukikohtunikule on abiks määratud kohtunikud joonekohtunikud, võrgukohtunik, jalavea kohtunikudsiis on nende otsused fakti küsimuses lõplikud, väljaarvatud juhul, kui pukukohtuniku arvates kohtunik tegi ilmse vea, mispuhul pukikohtunikul on õigus muuta kohtuniku otsus või lasta punkt ümber mängida.

Kui kohtunik ei suuda otsustada, siis peab ta sellest kohe pukikohtunikule märku andma, kes seljuhul otsustab ise. Kui pukikohtunik ei suuda otsustada fakti küsimuses, siis laseb ta palli ümber mängida. Peakohtunik võib oma äranägemisel igal ajal kohtumise katkestada pimeduse, väljaku seisundi või ilmaolude tõttu. Kõikide katkestatud kohtumiste jätkamisel kehtib katkestamise hetke punktide seis ja pooled, kui ainult peakohtunik ja mängijad ühehäälselt ei otsusta teisiti.

Pukikohtunik palub punkti ümber mängida, mängija aga kinnitab, et punkti ei pea ümber mängima. Kas võib paluda peakohtunikku otsustama? Võistlusmääruste tõlgendamine, s. Kui aga pukikohtunik kahtleb või mängija apelleerib peakohtuniku poole pukikohtuniku otsuse peale võistlusmääruste tõlgendamise küsimuses, siis palutakse peakohtunikul langetada otsus ja tema otsus on lõplik. Pall loeatkse välja. Mängija kinnitab, et see oli sees. Kas peakohtunik võib siin otsustada?

Siin on tegemist fakti küsimusega, s. Kas pukikohtunik võib muuta joonekohtuniku otsuse pärast pallivahetuse lõppu, kui tema arvates viimane tegi ilmse vea pallivahetuse ajal? Vaid juhul, kui pukikohtuniku arvates mängijat sellega segati, võib ta seda teha. Muudel juhtudel võib pukikohtunik joonekohtuniku otsuse muuta vaid vahetult vea järel. Pukikohtunik ei näinud päris selgelt, kuid talle tundud, et pall oli sees. Kas ta võib muuta joonekohtuniku otsuse? Pukikohtunik võib muuta joonekohtuniku otsuse vaid siis, kui tal ei ole mingit kahtlust, et joonekohtunik eksis.

Kas joonekohtunik võib muuta oma otsust pärast seda, kui pukikohtunik on teatanud seisu? Kui joonekohtunik on teinud vea, võib ta selle parandada, kui ta teeb seda viivitamatult. Kas pukikohtunik võib muuta joonekohtuniku otsuse?

Pukikohtunik ei või kunagi muuta joonekohtuniku otsust mängija protesti või apellatsiooni tõttu. Mängu pidevus ja vaheajad Mäng peab olema pidev esimesest pallingust kuni kohtumise lõpuni vastavalt järgmistele tingimustele: Pallija peab pallima teise pallingu esimese pallinguvea järel ilma viivituseta.

Vastuvõtja peab järgima pallija mõistlikku tempot ja peab olema valmis vastu võtma, kui pallija on valmis pallima. Poolte vahetuseks, s. Pukikohtunik otsustab oma äranägemise järgi, millal välised asjaolud ei võimalda pidevat mängu. Rahvusvahelise Tenniseföderatsiooni poolt tunnustatud rahvusvaheliste seeriavõistluste ja võistkondlike võistluste korraldajad võivad määrata ise lubatud pausi pikkuse punktide mängimise vahel, kuid mingil tingimusel ei tohi see ületada kahtkümmet viit 25 sekundit.

Mängu ei tohi kunagi Kuidas suurendada liiget 2-3 sentimeetrit katkestada, edasi lükata või tema kulgu häirida mängija füüsilise seisundi halvenemise tõttu, s.